Yararlı İçerik

Toplu Taşımada En Büyük Yardımcınız; MOOVİT – Herkesin Telefonunda Mutlaka Olması Gereken Uygulama!

Merhaba bu yazımda sizlere toplu taşımada çok yardımcı olacak bir uygulamadan bahsedeceğim.

HANGİ ŞEHİRLERDE KULLANABİLİRİM?

İstanbul’da Marmaray, Metrobüs, Metro İstanbul, İETT otobüsleri, Şehir Hatları, Turyol, Dentur & Mavi Marmara vapur hatları ve tüm sarı dolmuşlar; Ankara’da EGO; İzmir’de ESHOT, İZDENİZ & İZBAN; Bursa’da Burulaş ve Antalya, Aydın, Elazığ, Kayseri, Konya ve Şanlıurfa’daki tüm ulaşım ağları Samsun ve Düzce de de uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulamanın en büyük artılarından birisi otobüsün geleceği dakikayı doğru biliyor. Hattınız yaklaştığında size bildirim ile haber veriyor.

Yine çok iyi bir özelliği durağın nerde olduğunu haritada göremediniz diyelim. Kamera tuşuna basıp telefonunuz kamerasını kaldırın ve etrafı gösterin. Kısa sürede sizin nerde olduğunuzu belirleyecek ve durağı kameranızı tuttuğunuz yere işaretleyecek.

Uygulamanın özellikleri gerçekten çok iyi. Yine güzel bir örnek vereceğim. Örneğin otobüse-metroya vb. bindiniz, ve gözlerinizi kapatmak istediniz. Merak etmeyin uyusanız bile bildirimleriniz açıksa ve inmenize 2 durak kaldıysa bir bildirim gönderiyor. Bildirim sesini değiştirip daha sesli ve uyandırıcı bir ses yapabilirsiniz 🙂

Uygulamayı andorid ve ios marketten indirebilirsiniz.

ANDROİD GOOGLE PLAY’DEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

APP STORE’DAN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kategoriler
Yararlı İçerik

Yorum ekle

*

*