Yararlı İçerik

Kaydetmediğiniz Word İçeriğini Geri Getirme!

Merhaba SOHEXO okuyucuları.

Bu yazımda nasıl kaydetmediğiniz için kaybolan office içeriğini geri getirmeyi göstereceğim.

Eğer yanlışlıkla bir Word dosyasını kaydetmeden kapattıysanız, endişe etmeyin. Bilgisayarım kısmının altında “.asd” dosyasını arayın. Dökümanı orada bulacaksınız.

Bu birinci yöntemdi.

Şimdi ikinci methoda geçiyoruz.

Word 2010 Kullanıcıları İçin:1.Dosya menüsünde Son Belgeler’e tıklayın.2.Kaydedilmeyen Belgeleri Kurtar’a tıklayın.3.Aradığınız Word belgesini bulduğunuzda açmak için çift tıklayın.4.Hemen kaydedin.
Word 2013 Kullanıcıları İçin:1.Dosya menüsünde Aç’a ve ardından Son Belgeler’e tıklayın. 2.Son kullanılan belgelerde en sona gidin ve Kaydedilmeyen Belgeleri Kurtar’a tıklayın.3.Aradığınız Word belgesini bulduğunuzda açmak için çift tıklayın.4.Hemen kaydedin.
Word 2007 Kullanıcıları İçin1.Microsoft Office butonuna ve ardından Word Seçenekleri’ne tıklayın.2.Gezinti Bölmesinde Kaydet’e tıklayın3.Otomatik Kurtar dosya konumu yerinde klasör yolunu not edin ve ardından İptal’e tıklayın.4.Word’ü kapatın.5.3. Adımda not aldığınız klasörü açın.6.İsimleri .asd ile biten dosyaları arayın (Otomatik Kurtar dosyaları).7.Aradığınız Word belgesini bulduğunuzda açmak için çift tıklayın.8.Hemen kaydedin.
Kategoriler
Yararlı İçerik

Yorum ekle

*

*