Yararlı İçerik

Getirden 20₺ ve 30₺ Kupon! Ücretsiz Yemek ve Market Alın…

Merhaba SOHEXO okuyucuları.

Bu yazımda Getir’in bir kampanyası hakkında sizi bilgilendireceğim.

Bu kampanya ile bir adet 20₺ ve bir adet 30₺ kupon vermektedir.

Kuponları kullanmanız için BKM Express veya MasterCard Pass hesabına ihtiyacınız vardır.

Son olarak Getir hesabınızında olmasını söyleyerek nasıl kuponları kullanacağınızı ve nasıl hesap açacağınızı anlatmak isterim.

İlk olarak BKM Express ve MasterCard Pass den bahsedeceğim. Eğer MasterCard logolu bir kartınız varsa Pass hesabınızda otomatik bir şekil oluyor. Eğer MasterCard logolu kartınız yoksa BKM Express hesabı kurmak çok kolay. Hemen uygulamasını indirin ve kayıt ol a tıklayın. Papara,Param,Banka Kartları… ile kayıt olabilirsiniz. Hiçbir şekilde kartınızdan para çekilmeyecek. BKM Express hakkında daha fazla bilgi için web de araştırma yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra Getir uygulamasını indirelim.

Getir uygulamasına kayıt işleminizi gerçekleştirelim. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gerek şey ne alacağınıza karar vermek. Alt limiti olmayan 20₺ yemek ve yine alt limiti olmayan 30₺ market kuponunuz hesabınıza otomatik tanımlanmıştır. Son olarak bi adımımız kaldı.

Bir yemek (market de olabilir) seçip sepetinize ekleyiniz. Sepetinize gelip ödeme kısmında BKM Express veya MasterCard Pass hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra kampanyalar-kuponlarim a tıklayın. Oradan kuponunuzu seçin. Ve fiyat kupon ücreti kadar düşer.

Önemli Bilgilendirmeler

GETİR RESMİ WEB SİTESİ https://getir.com/

KAMPANYA HAKKINDA SADECE BİLGİLENDİRİLME YAPILMIŞIR. KAMPANYAYI KÖTÜ AMAÇLAR VB. KULLANMAK TAMAMEN SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR. KESİNLİKLE KÖTÜ AMAÇLAR VB. KULLANMAYINIZ.

Kategoriler
Yararlı İçerik

Yorum ekle

*

*